Připravujeme nový katalog 2017/2018

Letos to bude opravdu zajímavé. Zařazujeme do sortimentu poloprofesionální svítidla vhodná do interiérů jako jsou hotely, penziony, restaurace, jídelny, chodby.

Svítidla užitná a přesto čistá designová. Minimalistická.

A v čem je hlavní rozdíl.

Zatím jsme od Searchlight znali pouze svítidla bytová. To jsou taková, která, jednoduše řečeno, nesví celý den. Jsou zdobená, s detaily, mají zaujmout a doladit atmosféru.

Málokdo ale ví, že Searchlight vyrábí pod značkou Illuma profesionální osvětlení do obchodů, recepcí a kanceláří. Vyznačují se vysokou kvalitou a jedná se tu zejména o projektové záležitosti. Tedy máte-li projekt, Searchlight nám ho profesionálně zpracuje, nacení a nabídne. My se pro naši republiku zatím těmito projekty moc nezabýváme, je to pro nás úplně jiné pole zájmu a je velmi technické. Myslíme si, že nejlepší spojení je přímo projektant a prodejce od Searchlight, který projekt řeší. My bychom byli pouze nosiči informací tam a zpět a na to zatím kapacity neuvolňujeme.

Co je ale dobrou zprávou. Nyní nám vychází vstříc Searchlight s nabídkou na půl cesty. Tedy je to přesně něco mezi bytovým designem a profesionálním svítidlem. Říkáme mu svítidla PROJECT. Jsou zde zařazena sériově vyráběná svítidla vhodná jak do moderního bytu, tak do profesionálních místností. A musíme uznat, že tímto katalogem se nám rozšiřují možnosti, protože nemusíme úplně měnit naše portfolio zákazníků.

Pokud i vy vidíte ve své činnosti prostor a zajímáte se o taková svítidla, napište si o tento PROJECT katalog. Pokud se úplně neznáme, napište nám do poznámky, co děláte a čím se zabýváte. Pokud jste někdo, kdo má zájem o spolupráci s námi, tak i přesto, že vidíte v objednávce katalogy na dobírku a přijde vám zálohová faktura, zašleme vám jej zcela zdarma jako náš vklad do vzájemně začínající spolupráce. To vás budeme předem kontaktovat a ujasníme si, že to tak je. 

Katalog je nyní připraven v pracovní anglické verzi, čekáme na překlad (rozhodujeme se mezi českým a slovenským jazykem - kdo neví, tak máme v SR spřátelenou společnost a tak trochu na některých věcech spolupracujeme :) ) Rozesílku plánujeme na červen 2017.

Náš klasický oblíbený katalog bytových svítidel Searchlight vyjde během léta. Předpokládáme rozesílku na konci srpna 2017.

 

Objednejte si katalog PROJECT a Searchlight 2017/2018 ať víme, kam ho poslat.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Dagmar Toušková

 

SEA FOS